LED pásek 50M24HQ6048 50m vnitřní záruka 3 roky
Kód: 079402 079400 079401 Zvolte variantu
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (7 ks) Skladem (47 ks) Skladem (45 ks) Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
50m balení, 24V, 4,8W/metr, 60LED/metr, LED pásek vnitřní 24HQ6048
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nová řada LED pásku s označením HQ, která nabízí ty nejlepší vlastnosti z napěťových LED pásků:
  • Záruka 3 roky
  • Výborný poměr světelného výkonu a podání barev (CRI>82).
  • Konstrukce čipu: měděná základna potažená stříbrem, propojení čipu se základnou zlatým drátkem.
  • Dvouvrstvé měděné PCB (nosič LED diod).
  • Samolepící páska 3M řady 300 LSE.
LED pásek 24HQ6048 doporučujeme instalovat na kov (hliníkový profil), který slouží jako chladič.
Specifikace LED pásku
Barevná varianta Teplá bílá Denní bílá Bílá
Teplota 2900-3100K 4000-4500K 6000-6500K
Světelný tok 365lm/m 390lm/m 410lm/m
CRI >82 >82 >82
Vstupní napětí 24V DC
Příkon 4,8W/m
Počet LED 60/m
Úhel svitu 120°
LED čip 2835 SMD San'an
Provozní teplota -15°C až max. 60°C
Životnost až 50 000h
Šířka pásku 8mm
Výška pásku 1,4mm
Návin na kotouči 50m
Krytí IP20
Samolepící páska ANO, 3M 300LSE
Dělitelnost každých 10cm
Maximální délka zapojení 10m
Záruka 3 roky
Stmívatelné ANO
Specifikace barevných variant
Barva světla červená modrá zelená
Vlnová délka v nm 630 470 530
Doplňkové parametry
Kategorie: LED pásky 24 V
EAN: Zvolte variantu
Pocet_LED: 60 LED/m
Navin_Na_Kotouci: 50 m
CRI: 80 až 89
Vstupni_Napeti: 24 V
Stupen_Kryti: IP20
Prikon_LED_pasku: 4,8 W/m
Sire_LED_pasku: 8 mm