LED pásek digitální 12DIGI60-RGB GS8208
Kód: 084101
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Digitální RGB LED pásek, čip GS8208, 12V, 14,4W/m, 60LED/metr
Detailní informace
Detailní popis produktu
Digitální RGB LED pásek řízená čipem GS8208 integrovaným přímo do RGB diody, hustotou 60LED na 1 metr a napájecím napětím 12VDC.   Výhody digitálního LED pásku 12DIGI60-RGB řízeným čipem GS8208: každá dioda je samostatně řiditelná a lze krátit po každé diodě 12V napájení dvojitý přenos signálu, který v případě chybné LED na pásku dále přenáší signál a ostatní LED dále správně fungují   Další specifikace čipu GS8208 naleznete v záložce Ke stažení. K ovládání digitálních LED pásků je nutné použít k tomu určené ovladače nebo speciální řídící jednotky.   LED pásek prodáváme pouze na celé metry.   Popis kabelu: Červený + Černý GEN ( - ) Zelený D0 Modrý B0 Na provoz tohoto led pásku našimi ovladači stačí mít zapojeno + a – a D0   Specifikace digitální LED pásku 12DIGI60-RGB GS8208 Barevná varianta Digi RGB Barva Červená (R) Zelená (G) Modrá (B) RGB Světelný tok 40lm/m 150lm/m 29lm/m 220lm/m Vstupní napětí 12V DC Příkon 14,4W/m Počet LED 60/m Úhel svitu 120° LED čip 5050SMD GS8208 inside IC Provozní teplota -15°C až max. 45°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 10mm Výška pásku 2mm Návin na kotouči 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Dělitelnost Každých 16,7mm Maximální délka zapojení 5m Stmívatelné ANO Záruka 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: RGB+W LED pásky
EAN: 1100687988192
Sire_LED_pasku: 10 mm
Vstupni_Napeti: 12 V
Stupen_Kryti: IP20
Prikon_LED_pasku: 14,4 W/m