BLOCK BLUE LIGHT

BlockBlueLight založil Daniel Ebbett v roce 2016, zrodil se z jeho osobního boje s chronickou nespavostí a migrénami. Navzdory zkoušení různých léků, jako jsou prášky na spaní, přírodní byliny a dýchací techniky, se Danielovo zdraví stále zhoršovalo, takže se cítil bezmocný a frustrovaný. Ani konzultace s odbornými lékaři se ukázala jako malá pomoc.

Daniel, odhodlaný najít řešení, začal provádět svůj vlastní výzkum a objevil souvislost mezi světlem, konkrétně modrým světlem, a jeho dopadem na cirkadiánní rytmy a sekreci melatoninu, což vede k problémům se spánkem. Odhalil také negativní účinky chronického vystavení umělému světlu na zdraví očí, včetně namáhání očí, migrény a dokonce i trvalého poškození.

Dan si uvědomil, že jeho zdravotní problémy byly pravděpodobně způsobeny nadměrným vystavením umělému světlu, a proto se jako potenciální řešení obrátil na brýle blokující modré světlo. Zpočátku si koupil nějaké levné možnosti, které našel online, ale byl zklamán, když zjistil, že poskytují pouze minimální zlepšení.

BlockBlueLight se od svého založení výrazně rozrostl a rozšířil. Náš specializovaný výzkumný a vývojový tým stál v popředí tohoto růstu a vyvíjí širokou škálu brýlí a osvětlovacích produktů, které optimalizují osvětlovací prostředí lidí ve dne i v noci a zlepšují celkové zdraví. Naše speciální cirkadiánní osvětlení, které je navrženo tak, aby propagovalo wellness, je mezi našimi zákazníky obzvláště oblíbené a získali jsme pověst lídra v oboru.

Kromě naší řady počítačových brýlí a brýlí citlivých na světlo, které jsou speciálně navrženy pro snížení příznaků, jako je únava očí, bolesti hlavy a migrény, jsme se rozšířili také do oblasti terapie červeným světlem. Naše panely a zařízení pro terapii červeným světlem jsou podpořeny výzkumem a bylo prokázáno, že mají širokou škálu výhod, včetně zlepšeného zdraví pokožky, zvýšené hladiny energie a zvýšeného sportovního výkonu.

Náš závazek k výzkumu a vývoji nám umožnil neustále inovovat a rozšiřovat naši nabídku a dále upevňovat naši pozici přední společnosti v oboru.

4 položek celkem
spanek1
Novinka Bez modrého světla
ZDARMAZDARMA
1 570 Kč bez DPH
1 900 Kč

Technologie plného spektra - Replikuje sluneční světlo - Zvyšuje náladu a pohodu Nastavení od úsvitu do soumraku První celospektrální žárovka na světě ze dne do...

Kód: BIOLIGHT3V1
bodovebezmodreslozky6
Novinka Bez modrého světla
ZDARMAZDARMA
1 736 Kč bez DPH
2 100 Kč

BioLight™ je první biologicky přátelská technologie osvětlení s plným spektrem svého druhu, která se objevila kdekoli na světě. Je to nejpokročilejší technologie, jakou kdy...

Kód: BODCS
lampičkabezmodresložky4
Novinka Bez modrého světla
ZDARMAZDARMA
1 405 Kč bez DPH
1 700 Kč

LED lampička bez modré složky je přenosná a dobíjecí noční lampa / stolní lampa / stolní lampa, která poskytuje teplé a relaxační osvětlení, které je 100% bez modrého světla a...

Kód: 10368
led pasky bez modre složky
Novinka Bez modrého světla
ZDARMAZDARMA
od 826 Kč bez DPH
od 1 000 Kč

Světlo NoBlue Strip je dokonalý tenký a flexibilní zdroj světla bez modrého světla, napájený přes standardní USB port a dostupný v několika délkách. Nastavitelný ovladač jasu...

Kód: 10365/1M

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem