Noční LED žárovka bez modré a zelené složky, E27, pro lepší spánek

Kód: BBL-TL-E27
ZDARMAZDARMA
cervene1
849 Kč 702 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Twilight žárovky před spaním jsou nejoptimálnějším osvětlením pro použití ve večerních hodinách před spaním a během noci. Díky našemu relaxačnímu spektru červeného světla, které je zaručeno 100% bez modrého a zeleného světla, produkuje nulové blikání a nízké EMF.

 

100% bez modrého a zeleného světla

Relaxační západ slunce červené světlo

Ideální do ložnic

Maximalizujte kvalitu spánku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modré světlo a spánek nejdou dohromady

Twilight Red Light Bulb je ideální tlumené osvětlení pro použití před spaním v lampičkách na čtení, v ložnicích, koupelnách nebo kdekoli, kde trávíte večerní hodiny před spaním.

Ochrana očí před modrým a zeleným světlem nestačí. Když je vaše pokožka v noci vystavena modrému a zelenému světlu, naruší to váš spánek a cirkadiánní rytmy.

cervenazarovka

BlockBlueLight Twilight Bulb je 100% bez modrého a zeleného světla, má nulové blikání a má nízké EMF.

Pomocí naší patentované technologie spektra můžeme dodat LED světlo bez blikání, které nemá žádné modré nebo zelené světlo nedůvěřující spánku, což zajišťuje volitelný hluboký a klidný spánek.

Soumraková žárovka je ideálním zdrojem světla pro použití před spaním, když jste připraveni si odpočinout a připravit své tělo na spánek. Speciálně simuluje barvy, které vidíte v tmavě oranžovém až červeném západu slunce, což spustí váš mozek, aby se začal připravovat na spánek.

Není to jen modré. Je také zelené.

Žárovka BlockBlueLight Twilight Bulb byla speciálně navržena tak, aby odstranila 100 % modrého A 100 % zeleného světla . Výzkum ukazuje, že zelené světlo má také vliv na naši produkci melatoninu a celkovou kvalitu spánku. Aby vaše osvětlení neovlivňovalo váš spánek, musíte blokovat nejen veškeré modré světlo, ale také veškeré zelené světlo.

Jaký je rozdíl mezi žárovkou Twilight Bedtime Bulb a SweetDreams Bulb ?

Žárovku SweetDreams jsme vyvinuli jako žárovku pro obecné použití pro použití v celé domácnosti, která nahradí většinu 40W a 60W žárovek. Ty poskytují dostatečný jas a barvu, to vše při 100% odstranění škodlivého modrého světla. Výměna většiny žárovek ve vašem domě za žárovky SweetDreams je skvělý způsob, jak vyzařovat příjemné, teplé, relaxační jantarové světlo a přitom plně chránit sebe a své blízké před škodlivým modrým světlem.

Žárovka Twilight Red Light Bulb je tlumenější světlo s odstraněným nejenom veškeré modré světlo, ale i veškeré zelené světlo. Jsou skvělé pro použití v lampách na čtení, v ložnicích a koupelnách a všude tam, kde se večer v posledních několika hodinách před spaním uklidníte. Stále poskytují dostatek světla ke čtení a vidění a vydávají západ slunce sytě oranžovou až červenou záři. Jsou tou nejlepší žárovkou pro zajištění nejlepšího možného spánku! Pokud to se spánkem myslíte vážně, jsou to žárovky pro vás!

Specifikace:

Teplota barvy: 1300k

Špičková vlnová délka: 630nm

Blokované vlnové délky – 100 % mezi 380-580nm

Jas: 400lm (ekvivalent 40W)

Vstupní napětí: 110-240v 50/60Hz

Stmívání: Nestmívatelné

Výkon: 5 W

Rozměr: D60mm x Š110mm

Patice: E27

Certifikace: CE, ROHS, SAA, RCM

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světlo bez modré složky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

BlockBlueLight založil Daniel Ebbett v roce 2016, zrodil se z jeho osobního boje s chronickou nespavostí a migrénami. Navzdory zkoušení různých léků, jako jsou prášky na spaní, přírodní byliny a dýchací techniky, se Danielovo zdraví stále zhoršovalo, takže se cítil bezmocný a frustrovaný. Ani konzultace s odbornými lékaři se ukázala jako malá pomoc.

Daniel, odhodlaný najít řešení, začal provádět svůj vlastní výzkum a objevil souvislost mezi světlem, konkrétně modrým světlem, a jeho dopadem na cirkadiánní rytmy a sekreci melatoninu, což vede k problémům se spánkem. Odhalil také negativní účinky chronického vystavení umělému světlu na zdraví očí, včetně namáhání očí, migrény a dokonce i trvalého poškození.

Dan si uvědomil, že jeho zdravotní problémy byly pravděpodobně způsobeny nadměrným vystavením umělému světlu, a proto se jako potenciální řešení obrátil na brýle blokující modré světlo. Zpočátku si koupil nějaké levné možnosti, které našel online, ale byl zklamán, když zjistil, že poskytují pouze minimální zlepšení.

BlockBlueLight se od svého založení výrazně rozrostl a rozšířil. Náš specializovaný výzkumný a vývojový tým stál v popředí tohoto růstu a vyvíjí širokou škálu brýlí a osvětlovacích produktů, které optimalizují osvětlovací prostředí lidí ve dne i v noci a zlepšují celkové zdraví. Naše speciální cirkadiánní osvětlení, které je navrženo tak, aby propagovalo wellness, je mezi našimi zákazníky obzvláště oblíbené a získali jsme pověst lídra v oboru.

Kromě naší řady počítačových brýlí a brýlí citlivých na světlo, které jsou speciálně navrženy pro snížení příznaků, jako je únava očí, bolesti hlavy a migrény, jsme se rozšířili také do oblasti terapie červeným světlem. Naše panely a zařízení pro terapii červeným světlem jsou podpořeny výzkumem a bylo prokázáno, že mají širokou škálu výhod, včetně zlepšeného zdraví pokožky, zvýšené hladiny energie a zvýšeného sportovního výkonu.

Náš závazek k výzkumu a vývoji nám umožnil neustále inovovat a rozšiřovat naši nabídku a dále upevňovat naši pozici přední společnosti v oboru.