LED pásek 24HQ12096 vnitřní záruka 3 roky
Kód: 079253 079251 079252 079254 079256 079255 Zvolte variantu
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
14.5.2026 14.5.2026 14.5.2026 14.5.2026 14.5.2026 14.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
24V, 9,6W/metr, 120LED/metr, LED pásek vnitřní 24HQ12096
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nová řada LED pásku s označením HQ, která nabízí ty nejlepší vlastnosti z napěťových LED pásků:
  • Záruka 3 roky
  • Výborný poměr světelného výkonu a podání barev (CRI>82).
  • Konstrukce čipu: měděná základna potažená stříbrem, propojení čipu se základnou zlatým drátkem.
  • Dvouvrstvé měděné PCB (nosič LED diod).
  • Samolepící páska 3M řady 300 LSE.
LED pásek 24HQ12096 doporučujeme instalovat na kov (hliníkový profil), který slouží jako chladič.
Specifikace LED pásku
Barevná varianta Teplá bílá Denní bílá Bílá
Teplota 3000K 4000K 6000K
Světelný tok 850lm/m 900lm/m 950lm/m
CRI >82 >82 >82
Vstupní napětí 24V DC
Příkon 9,6W/m
Počet LED 120/m
Úhel svitu 120°
LED čip 2835 SMD San'an
Provozní teplota -15°C až max. 60°C
Životnost až 50 000h
Šířka pásku 8mm
Výška pásku 1,4mm
Návin na kotouči 5m
Krytí IP20
Samolepící páska ANO, 3M 300LSE
Dělitelnost každých 5cm
Maximální délka zapojení 10m
Záruka 3 roky
Stmívatelné ANO
Doplňkové parametry
Kategorie: LED pásky 24 V
Záruka: 2 roky
EAN: Zvolte variantu
Prikon_LED_pasku: 9,6 W/m
Stupen_Kryti: IP20
Vstupni_Napeti: 24 V
Navin_Na_Kotouci: 5 m
CRI: 80 až 89
Pocet_LED: 120 LED/m
Sire_LED_pasku: 8 mm